Twoja reklama

Wołowscy policjanci poszukują mężczyzny podejrzewanego o pobicie, do którego doszło w dniu 10.05.2019r., około godz.23.30 w Wołowie. Na podstawie zebranych informacji został sporządzony portret pamięciowy osoby mającej związek z tym przestępstwem. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (71) 380-52-00.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Wołowie prowadzą postępowanie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło w dniu 10.05.2019r około godz.23.30 w Wołowie. Funkcjonariusze zaraz po zgłoszeniu zajęli się tą sprawą. Jak ustalono sprawca wraz z trzema innymi mężczyznami, przed zdarzeniem przebywali na imprezie w Hali OSiR w Wołowie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że wymienieni mężczyźni byli spoza powiatu wołowskiego. Na podstawie zebranych informacji sporządzony został portret pamięciowy mężczyzny podejrzewanego o ten czyn.

Rysopis podejrzewanego mężczyzny: wiek około 25 lat, wzrost 170-175 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie proste koloru ciemnego, ubrany w kurtkę koloru granatowego ze stójką- pikowana w paski w szerz ze znaczkiem firmowym na lewej piersi „Tommy Hilfinger”, spodnie dżinsowe koloru niebieskiego, buty koloru ciemnego.

Osoby, które na przedstawionym portrecie pamięciowym rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt
z Komendą Powiatową Policji w Wołowie pod numerem telefonu (71) 380-52-00 czynny całodobowo.st. sierż. Marzena Pawlik

KPP Wołów