Twoja reklama
“Czekalnia” – spektakl Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury

Kilku nieznajomych, młodych osób spotyka się w tzw. CZEKALNI. Jedni przyszli po jakieś tam zaświadczenie, inni po papierek… Niektórzy już tu bywali w przeszłości, ale większość jest pierwszy raz.

Tak zaczyna się historia o nas… Naszych bohaterów łączy przede wszystkim zagubienie we współczesnym świecie, na druga osobę, na wyzwania potrzebujące odwagi. Każdy ma swoją tajemnic, a niektóre są nawet bardzo bolesne. W pewnej chwili coś się wydarza, zaskakując czekających, co zmienia całą sytuację… Czy w pędzącym świecie mamy szanse na siebie? Na swoją indywidualność? Czy, i w jaki sposób bronić się przed schematami, które narzuca otoczenie? Odpowiedź na te pytania pośrednio i bezpośrednio da nam wiedzę na temat stanu współczesnej rzeczywistości. Opowiadamy o tym na scenie teatralnej, a jednak czy nie jest to scena życia a my jego aktorami…? Gdzie jest granica pomiędzy rzeczywistością, w której żyjemy a teatrem?

Spektakl pt. „Czekalnia” powstał na podstawie sztuki Krystyny Chołoniewskiej pt. „Poczekalnia”  i jest to kolejne przedstawienie Pracowni Teatralnej, działającej w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury.

Zapraszamy na premierę Pracowni Teatralnej, która odbędzie się 17 maja 2019, o godzinie 18.30 na scenie Dolnobrzeskiego Ośrodka Kultury.

inf. Dolnobrzeski Ośrodek Kultury